Samata Studio

H.E.A.T. program - JÓGA - PILÁTES - TRX - BOSU - AKUPUNKTURA - HORMONÁLNÍ JÓGA

REFERENCE

Anna Vitásková

Super studio, rodinné, příjemné prostředi. I po zrušení Multisportky chodím stále sem, protože lektorky jsou příjemné, schopné,... a zvláště na joze jsem našla konečně takové lektorky, které mi neuveřitelně vyhovuji!

Soňa Vocelková

Mé nejoblíbenější sportovní centrum. Poté, co jsem ho objevila, už několik let nechodím nikam jinam. Skvělé lektorky, velmi přátelská a vstřícná paní majitelka, zajímavě poskládaný rozvrh. Za sebe mohu jedině doporučit.

Michaela Novotná

Krásné prostředí, super kolektiv, moc ráda sem chodím znovu a znovu :)

Andrea Boháčová

Pestrá nabídka, příjemné cvičitelky i prostředí

Aktuálně

Fungujeme bez podmínek!!

Naše milé,

v Samatě mají všichni lidi dobré vůle a nálady dveře dokořán. Bez ohledu na barvu pleti, vyznání, váhu a vzdělání. Také bez ohledu na očkování či neočkování, prodělání či neprodělání. Slunce svítí na každého z nás stejným dílem a všichni máme stejná práva na život bez limitů. Mějte báječný den s úsměvem :)
Svou lekci si přijďte užít, pokud se cítíte fit a svěží, v opačném případě tělu dopřejte odpočinek, který si žádá a za námi přijďte, až Vám bude hej :)
Mějte báječný den s úsměvem,
Karolína K.

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.