Jógalanka 2016

První výlet na Smaragdový ostrov, kdy se sešla  parta skvělých žen, které si  sedly navzdory na první pohled nesourodosti. Na ten konečný šlo o nezapomenutelný čas plný humoru, odvahy dělat do té doby zatím netroufalé kousky. Tlupa  žen, které držely pohromadě, dokázaly se podpořit, naslouchat, pochválit :), dokázaly se vzájemně vyhecovat a podnítit.

Přiletěly jsme do Colomba v 9 hodin ráno, kde už na nás čekal autobus, předem objednaný pro 20 osob. Maličkým Srí lančanům by jistě busík stačil, už méně však partě Češek s obřími zavazadly. Po  vyskládání kufr puzzle jsme konečně vyrazily a kolem páté stály na jedné z nejkrásnějších pláží Srí Lanky - Trincomallee - Uppuveli beach. Prázdná pláž, rybáři, kteří každé ráno tahali žalostně prázdné sítě z moře, dvě kouzelné angličanky, u kterých jsme byly ubytované, rybí trhy, výlety, tak vypadalo naše první setkání se Srí Lankou. Během půl hodiny věděli všechny místní osady o početné skupině z Prahy a tak jsme se staly takovou dobrovolnou kafkou. Všude nás milovaly, v zahradě  s kořením, s vonnými mastmi - celé rozzářené po 5 ti minutové masáži a čajíku jsme nechaly nekřesťanské obnosy za pár balíčků a později se samy sebou bavily, jak umíme skočit na špek. Projely jsme hory, koloniální Kandy, užily jsme si obří vlny a masáže na jihu v Tangalle. Taková byla naše první Srí lanka. Dodnes jí patří prvenství coby nejvíc vysmátému pobytu :)

12345

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.