Naše lektorky

Šárka Švehlová

Šárka Švehlová

Joga mi otevřela dveře k jemnosti a rovnováze. 
Pomáhá mi lépe chápat souvislosti mezi tělem, mysli, smysly a emocemi. 
Učí mě lépe rozlišovat, dívat se do hloubky pod povrch ale přitom „netlačit“. 
Umět se uvolnit ale nerozbřednout, zkrátka neustale kultivovat “pozorovatele“ a s otevřenou myslí každý den hledat rovnováhu. 
Tuhle část jogy bych ráda předala dál. 

číst více

Alexandra Mandová -  jóga

Alexandra Mandová - jóga

Jóga přišla již před lety do mého života, zcela nenápadně, kdy jsem hledala samu sebe, zklidnění roztěkané mysli. Vzpomínám si na první hodinu jógy, odcházela jsem s pocitem naprosté rovnováhy, kterou jsem tak dlouho hledala. To mě motivovalo k prohloubení mých znalostí, k hledání souvislostí mezi myslí, tělem a duší. 
Jóga mi otevřela nový životní obzor.
Rozšířila mě a prohloubila zároveň. 
Postupně mi přestalo dávat smysl budovat jako první svět venku, chtěla jsem nejprve budovat můj chrám uvnitř. Stabilitu v mém vnitřním světě. Díky studiu lektora jógy jsem měla možnost poznat svého učitele, který mě svým vedením a trpělivostí naučil znovu nalézt, přijmout, rozvíjet a v neposlední řadě naslouchat své vnitřní podstatě. 

číst více

Karolína Havelková - Pilates, Barre, Contemporary

Karolína Havelková - Pilates, Barre, Contemporary

Od dětství se věnuji pohybu a tanci. Jsem profesionální tanečnice. Vystudovala jsem Taneční konzervatoř v Brně a poté působila v baletu Josefa Kajetána Tyla.

Nyní působím na pražských divadelních scénách v Divadle Kalich , Hudební divadlo Karlín nebo Studio 2.
Mám za sebou různé stáže a workshopy v Itálii a Německu.
Učím také tanec (balet, contemporary, jazz) různé věkové skupiny.


 

číst více

Alena Korejsová

Alena Korejsová

K józe jsem se dostala, ostatně jako asi většina z nás, skrze ásanovou praxi. Postupně jsem však začala prozkoumávat i její filozofii, která mě okouzlila a která se pomalu začala promítat i v každodenním životě, do kterého mi přináší více klidu, harmonie, lásky. Jóga mě naučila věci tolik nehodnotit a hlavně to, že vždy máme svobodu volby - ať už v tom, jak budeme reagovat nebo například do čeho vkládáme svou energii.

 

číst více

Eva Oniščenko - jóga

Eva Oniščenko - jóga

Lásku k józe jsem objevila v roce 2015. Již před tím jsem měla malé zkušenosti, ale teprve až v tuto chvíli mě jóga zaujala, nadchla a změnila můj dosavadní nudný život. S láskou v srdci říkám: 
Jóga mi změnila život, pojď zkusit co udělá s tebou!
Pro mě je jóga krásná cesta poznání sebe sama. A to, co mě té cestě nesmírně baví, těší, je být vám průvodcem vaším poznáním.
S láskou a úctou. Eva

Kateřina Zárubová - gravid jóga, hatha jóga, přepdorodní příprava

Kateřina Zárubová - gravid jóga, hatha jóga, přepdorodní příprava

Vystudovala jsem obor porodní asistentka ve Zlíně a jsou mámou dvou veselých rošťáků. Mým koníčkem je pohyb jako takový - od chůze, přes tanec až po jógu. Při míjení knihkupectví musím zrychlit krok a odvrátit zrak, stejně tak občas odolávám vůni linoucí se z kavárny.

Kouzlo jógy jsem objevila náhodou. Po vyzkoušení pár lekcí Hathy a blahodárných účinků na mé tělo i mysl jsem velmi brzy nadšeně pronikala do tajů jógy na instruktorském kurzu. Třešničkou na dortu se pro mě stal pobyt v Indii, kde jsem zakusila poprvé sílu ajurvédy.
 

číst více

123

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.