Tereza Uhrová - pilates

zpět na seznam

Na mých lekcích se zaměříme především na správné držení těla - stabilitu, zpevnění středu - CORE, flexibilitu a mobilitu pohybového aparátu a svalstva. Na hodině take pracuji s prvky vývojové kineziologie dle DNS od Pavla Kolaře, které teď v současné chvíli absolvuji a studuji.

Správným a pravidelným cvičením si přirozeně vytvoříte oporu, stabilitu a krásné, dlouhé štíhlé svaly. Často také vědomé cvičení pilates a práce s dechem pomůže odstranit disbalance a bolesti Vašeho pohybového aparátu a vykompenzujete tak i sedavé zaměstnaní. Budete se cítit celkově lépe nejen na těle, ale i na duši. Časem se to stane přirozenou a nezbytnou součástí Vašeho životního stylu. Děláme to pro sebe.

Díky za každou lekci s Vámi, happy souls. Těším se na Vás 

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.