Naše lektorky

Karolína - Jóga, TČM, Akupunktura, Tuina

Karolína - Jóga, TČM, Akupunktura, Tuina

O mně jako lektorovi - snažím se jógu zprostředkovávat tak, aby byla uchopitelná pro západní způsob myšlení. Neustále balancuji na pomyslné hranici, kdy se bráním "pouhému" tělocviku, ale i na druhou stranu přílišnému, pro náš svět neuchopitelnému východu. Ve svých lekcích poukazuji na krásnou geometrii těla, na korektní provedení ásán, na pečlivé sebevnímání, kdy doslova v určitém slova smyslu nutím k neustálému pozorování sebe sama - jak se dnes cítíme, ja se nám dýchá, jak je na tom naše krásná páteř, líbí se mi v té pozici? V lekci je toho tolik k pozorování, že by neměl zbývat  prostor pro úvahy, analýzy a zbytečné přemýšlení. 

číst více

Monika - H.E.A.T., TRX, Tabata

Monika - H.E.A.T., TRX, Tabata

Pohyb a sport neodmyslitelně patří k mému životu. Provází mě od ranného dětství, kdy jsem s taťkou gymnastou chodila na tréninky, později mě na spoustu let uchvátil basketball. Prošla jsem si reprezentováním Škol na olympiádách, fitness cvičením, lekcemi aerobicu, kickboxu, HEATu, TRX, tabaty, běháním štafetového maratonu na CZECH RUN, ale také rehabilitováním svého zatíženého pohybového aparátu. Mezníkem pro lektorování se stalo mé těhotenství, kdy jsem hledala nový směr a zvolila si nejpřirozenější cestu, nejpřirozenější pohyb, chůzi a absolvovala jsem svůj první instruktorský kurz- H.E.A.T, program instruktor. Poté jsem pro komplexnost doplňovala další školení, potkávala zajímavé osobnosti, sbírala zkušenosti, nasávala informace, tak abych je dál mohla předávat Vám, svým klientkám.

Pohyb je cesta.

Přijďte si se mnou projít tu svou cestu na lekci HEAT, zpevnit tělo ( s cílem na CORE) na lekci TRX, odreagovat se na Tabata lekci, naučit se správný pohyb, držení těla a dýchání na začátečnických lekcích TRX a nebo jen prostě nasát tu energii.

Těším se na Vás!  Jak ráda říkám „ bude to pohodička“.

číst více

Kristýna - H.E.A.T.

Kristýna - H.E.A.T.

Jsem životní optimista, miluji svoji rodinu a užívám si každou minutu s nimi. Jsem ráda mezi lidmi, miluji dobré jídlo a proto se musím hýbat. Heat mi společně s našimi skvělými klientkami přirostl k srdci a doufám, že tam ještě dlouho zůstane. Kromě něj ráda jezdím na kole, lyžuji a plavu, a s rodinou a kamarády moc rádi cestujeme a objevujeme nové kouty naší krásné země. Ze všeho nejraději se ale směju!!!

Bára - H.E.A.T.

Bára - H.E.A.T.

Má cesta k H.E.A.T.  programu začala na střední škole kdy jsem trpěla nadváhou a potřebovala zdravou cestou zhubnout. Heat se stal mým koníčkem a zároveň sportem. A proto když přišla nabídka stát se lektorkou, neváhala jsem a šla jsem do toho. Dříve jsem závodně tančila, proto mé pisničky jsou rytmické a moderní. Mé lekce jsou vedené ve střední záteži, hlavní je si to užít, zapotit se, odreagovat  a odcházet s dobrým pocitem. 

Budu se na vás tešit B. 

Petra - H.E.A.T.

Petra - H.E.A.T.

Program H.E.A.T. mě naťuknul nejdříve jako klientku. Po pár lekcích jsem byla naprosto chycena a začala se stávat závislou. Intenzivní spalovaní, zpevňování těla, vyčistění hlavy od všedních starostí. A pak přišel návrh od Karolíny, ať si udělám kurz. Bylo to nejtěžší a zároveň nejlepší rozhodnutí. Dneska jsem šťastná za úsměvy svých klientek a pozitivní odraz na jejich kondici. Nezáleží na tom, kdy začnete, důležité je, že k tomu dojde. 

Moc se na Vás těším.....

Motto: netlač řeku, teče sama.

Markéta - H.E.A.T.

Markéta - H.E.A.T.

Jsem máma tří prcků a  životní optimista, miluji život ve všech svých podobách, žiji okamžikem, netrápím se minulosti a věřím v budoucnost. Věřím, že člověk je tak silný, jak si sám přeje být. Život je plný výzev a je jen na nás samotných jak je uchopíme.

123

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.