Naše lektorky

Karolína - Jóga, H.E.A.T., TRX, TČM, Akupunktura, Tuina

Karolína - Jóga, H.E.A.T., TRX, TČM, Akupunktura, Tuina

O mně jako lektorovi - snažím se jógu zprostředkovávat tak, aby byla uchopitelná pro západní způsob myšlení. Neustále balancuji na pomyslné hranici, kdy se bráním "pouhému" tělocviku, ale i na druhou stranu přílišnému, pro náš svět neuchopitelnému východu. Ve svých lekcích poukazuji na krásnou geometrii těla, na korektní provedení ásán, na pečlivé sebevnímání, kdy doslova v určitém slova smyslu nutím k neustálému pozorování sebe sama - jak se dnes cítíme, ja se nám dýchá, jak je na tom naše krásná páteř, líbí se mi v té pozici? V lekci je toho tolik k pozorování, že by neměl zbývat  prostor pro úvahy, analýzy a zbytečné přemýšlení. 

číst více

Monika - H.E.A.T., TRX, Tabata

Monika - H.E.A.T., TRX, Tabata

Pohyb a sport neodmyslitelně patří k mému životu. Provází mě od ranného dětství, kdy jsem s taťkou gymnastou chodila na tréninky, později mě na spoustu let uchvátil basketball. Prošla jsem si reprezentováním Škol na olympiádách, fitness cvičením, lekcemi aerobicu, kickboxu, HEATu, TRX, tabaty, běháním štafetového maratonu na CZECH RUN, ale také rehabilitováním svého zatíženého pohybového aparátu. Mezníkem pro lektorování se stalo mé těhotenství, kdy jsem hledala nový směr a zvolila si nejpřirozenější cestu, nejpřirozenější pohyb, chůzi a absolvovala jsem svůj první instruktorský kurz- H.E.A.T, program instruktor. Poté jsem pro komplexnost doplňovala další školení, potkávala zajímavé osobnosti, sbírala zkušenosti, nasávala informace, tak abych je dál mohla předávat Vám, svým klientkám.

Pohyb je cesta.

Přijďte si se mnou projít tu svou cestu na lekci HEAT, zpevnit tělo ( s cílem na CORE) na lekci TRX, odreagovat se na Tabata lekci, naučit se správný pohyb, držení těla a dýchání na začátečnických lekcích TRX a nebo jen prostě nasát tu energii.

Těším se na Vás!  Jak ráda říkám „ bude to pohodička“.

číst více

Ilona - H.E.A.T., TRX, Komplexní posilování

Ilona - H.E.A.T., TRX, Komplexní posilování

Motto: žádné setkání není náhodné, je buď testem, trestem, nebo darem. A je jen na nás, jak se k těm všem výzvám postavíme.

Sportu se věnuji od dětství a vždy jsem k němu vedla i svou dceru. HEAT jsem objevila před více jak 8 lety a byla to láska doslova na první “našlápnutí”. K vedení lekci jsem se dostala v duchu svého motta. Koketovala jsem s tou myšlenkou delší dobu, ale neměla jsem odvahu, takže kdy mi zazvonil telefon a tam se ozvala Karolina s návrhem, jestli bych neměla chuť vést lekce, neváhala jsem, a řekla ok. A tak začala má  “lektorská cesta”. Snažím se stále dál vzdělávat a uvidíme, co mi láska ke sportu ještě přinese do života.

číst více

Bára - H.E.A.T.

Bára - H.E.A.T.

Má cesta k H.E.A.T.  programu začala na střední škole kdy jsem trpěla nadváhou a potřebovala zdravou cestou zhubnout. Heat se stal mým koníčkem a zároveň sportem. A proto když přišla nabídka stát se lektorkou, neváhala jsem a šla jsem do toho. Dříve jsem závodně tančila, proto mé pisničky jsou rytmické a moderní. Mé lekce jsou vedené ve střední záteži, hlavní je si to užít, zapotit se, odreagovat  a odcházet s dobrým pocitem. 

Budu se na vás tešit B. 

Zuzka - H.E.A.T.

Zuzka - H.E.A.T.

Motto: Motivace je to, díky čemuž začnete. Zvyk je to, díky čemuž v tom budete pokračovat. 

Před dvěma lety jsem se rozhodla změnit svůj životní styl. Po porodu a zdravotních komplikacím jsem potřebovala zvolit typ sportu, který bude pro tělo nejpřirozenější- a to je prostě chůze. Ať člověk chce nebo ne, v kolektivu to jde vždy lépe. Rozhodla jsem se tedy pro H.E.A.T. Program. Začal mě bavit natolik, že jsem chodila na lekce téměř denně. Když prišla nabídka udělat si certifikovaný kurz instruktora, neváhala jsem. H.E.A.T. a poslední dobou běh se pro mě stal neodmyslitelnou součástí mého života.
Přijďte se odreagovat, zapotit a vyčistit si hlavu. Těším se na Vás.

Johanka - H.E.A.T., recepce

Johanka - H.E.A.T., recepce

Johanka je nejmladším členem našeho týmu, studuje ekonomku a navzdory svému mládí oplývá až nevídáným smyslem pro řád. Je to zodpovědná dušička, umí dospělým kultivovaně sdělit a obhájit svůj názor . Je čestná a pravdomluvná, pro své okolí mnohdy vzorem. Cítíte samou chválu? Ona taková skutečně je :).

123

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.