Naše lektorky

Iva - H.E.A.T., TRX

Jsem čistokrevná Pražačka, která odmala miluje sport a pohyb. Lásku ke sportu ve mně pěstovali rodiče. Dřív, než jsem pořádně chodila, mě postavili na lyže.  Jsem aktivní, energická a ráda trávím čas s lidmi.    V roce 2006 jsem se stala instruktorkou fitboxu a protože jsem trénování lidí brala jako skvělou zábavu při studiu a dále při práci, přijala jsem nabídku instruktorky HEATu, který se stal mým nejoblíbenějším indoorovým sportem (ze všech sportů stále vede lyžování  ). Hodiny HEATu jsou pro mě směs pozitivních pocitů: láska ke sportu, hudba (ze které mám často husí kůži, i když jsem ji slyšela už tisíckrát), ale nejvíc mě ze všeho těší a naplňuje radost a štěstí, které mají klientky po lekci a pokud se mnou své nadšení pro HEAT sdílí, je to pro mě největší odměnou.

Motto: Stačí si jen přát. Tak si přejte!

Martina - TRX, Jóga

Martina - TRX, Jóga

Osobní fitness trenérka, instruktorka jógy a Výživová poradkyně. Trénuji jak individuální klienty tak skupiny.

Tréninkové plány, redukce a tvarování postavy, nabírání svalové hmoty. Posilování CORE SYSTÉMU. Diagnostika těla,náprava svalových dysbalancí. Do tréninků zapojuji: činky,bosu,trx,posilovací gumy,prvky z jógy.

Vzdělání:

Trenérská škola Fitness Slavia-Activefit. Workshop Core Systém, Poradce pro výživu,Instruktor-břišní pekáč. 1.kurz cvičení SM systém.Vývojová kineziologie ve fitness. Instruktor-jógy.

Vlaďka - jóga, Pilates

Vlaďka - jóga, Pilates

Nejsem fyzioterapeutka a nemám ani lékařské vzdělání... A přesto můžu směle říct, že léčím - vlídným slovem a zdravým pohybovým návykem, ať už při lekcích Pilates nebo jógy. Pro někoho kombinace stylů cvičení, která nejde dohromady, mně naopak přijde, že se krásně doplňují. Na Pilates mám ráda, že se díky němu učíme vnímat své tělo, mít ho rádi a jednoduchou cestou si díky němu vypomůžeme od nejrůznějších pohybových problémů. Jóga mě celkově zklidnila, naučila mě správně dýchat, umět se zastavit a věnovat se vlastním myšlenkám a relaxaci.

Monika M.

Monika M.

Fitness vzdělání a historie

Od roku 2012 aktivně instruktorka skupinových lekcí
2011 - Rekvalifikační kurz Osobní trenér, instruktor fitness – Face Czech Academy
2012 – Bosu & CORE – Face Czech Academy
2012 – Bosu & Strenght – Face Czech Academy
2012 – Chi-toning BASIC – Face Czech Academy, 30. září2020- Aero jóga - Dům jógy

číst více

Gabriela - jóga

Gabriela - jóga

Na cestu jógy jsem se vydala před více než 17 lety a přestože jsem ji zpočátku viděla pouze jako fyzické cvičení, velmi brzy jsem začala vnímat její účinky také na moji duševní pohodu. Praktikování jógy mi pomáhalo kompenzovat mé stresové a psychicky náročné zaměstnání. Léta jsem cvičila jógu pro svoji radost, vždy mi dělala dobře jak na těle, tak na duši. Až po čase jsem došla k bodu, kdy se mi zalíbila myšlenka, že bych tuhle radost mohla předávat i dalším lidem a tak jsem jógu začala i sama učit. Mám za sebou školu jógy pro lektory v Karma yoga studiu, kurz jin jógy pro učitele a několik výjezdů za jógou do Thajska a na Bali. Neustále jsem a vždy budu na cestě a svou jógovou praxi stále dál prohlubuji. Momentálně mě čeká podzimní kurz prana vashya jógy. 

číst více

Martina  - jóga

Martina - jóga

Jsem od mala sportovně založená a velmi mě baví pohyb, na základní škole jsem reprezentovala školu ve volejbalu a atletice, později jsem se věnovala tenisu, basketbalu a nakonec se vrátila k rekreačnímu volejbalu. Při studiích na VŠ jsem měla možnost navštívit své první lekce jógy, které absolutně změnily můj svět. Jóga mi dává smysl, naplnění, radost i klid a díky tomu, že znám pozitiva účinků jógy na lidského jedince (tedy sama na sobě), předávám její kouzlo dál :).

Lekce mám spojené vždy s příjemným protažením, dokážu se napojit na kolektiv, který se sejde na hodině a přizpůsobovat tak lekce aktuálním potřebám. Zaměřuji se na Hatha jógu, ale díky své praxi a zkušenostem, umím předat skupině i silovější Power jógu nebo Vinyasa flow. 

Vnímám svou cestu jógy jako nekonečnou, protože je vždy co nového se naučit a poznat, vzdělávám se průběžně ať už samostudiem, na lekcích nebo seminářích.

123

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.