Naše lektorky

Petra - H.E.A.T.

Petra - H.E.A.T.

Program H.E.A.T. mě naťuknul nejdříve jako klientku. Po pár lekcích jsem byla naprosto chycena a začala se stávat závislou. Intenzivní spalovaní, zpevňování těla, vyčistění hlavy od všedních starostí. A pak přišel návrh od Karolíny, ať si udělám kurz. Bylo to nejtěžší a zároveň nejlepší rozhodnutí. Dneska jsem šťastná za úsměvy svých klientek a pozitivní odraz na jejich kondici. Nezáleží na tom, kdy začnete, důležité je, že k tomu dojde. 

Moc se na Vás těším.....

Motto: netlač řeku, teče sama.

Markéta - H.E.A.T.

Markéta - H.E.A.T.

Jsem máma tří prcků a  životní optimista, miluji život ve všech svých podobách, žiji okamžikem, netrápím se minulosti a věřím v budoucnost. Věřím, že člověk je tak silný, jak si sám přeje být. Život je plný výzev a je jen na nás samotných jak je uchopíme.

Iva - H.E.A.T., TRX

Iva - H.E.A.T., TRX

Jsem čistokrevná Pražačka, která odmala miluje sport a pohyb. Lásku ke sportu ve mně pěstovali rodiče. Dřív, než jsem pořádně chodila, mě postavili na lyže.  Jsem aktivní, energická a ráda trávím čas s lidmi.    V roce 2006 jsem se stala instruktorkou fitboxu a protože jsem trénování lidí brala jako skvělou zábavu při studiu a dále při práci, přijala jsem nabídku instruktorky HEATu, který se stal mým nejoblíbenějším indoorovým sportem (ze všech sportů stále vede lyžování  ). Hodiny HEATu jsou pro mě směs pozitivních pocitů: láska ke sportu, hudba (ze které mám často husí kůži, i když jsem ji slyšela už tisíckrát), ale nejvíc mě ze všeho těší a naplňuje radost a štěstí, které mají klientky po lekci a pokud se mnou své nadšení pro HEAT sdílí, je to pro mě největší odměnou.

Motto: Stačí si jen přát. Tak si přejte!

Irma - jóga

Irma - jóga

Láska k pohybu mě provází celý život. V dětství jsem milovala gymnastiku, v mládí koketovala s volejbalem, aerobikem a věnovala se latinsko-americkému tanci, posledních 15 let ráda běhám. Jako přirozeně flexibilní člověk jsem jógu dlouho ignorovala a její kouzlo a tajemství jsem poodhalila až v roce 2004. 

O trochu později jsem začala studovat její filozofii a historii a jóga se stala součástí mého každodenního života, nejen jako průvodce na podložce v ásanové praxi, ale i při zvládání stresu, emocí a při udržování harmonie a klidu v mém životě.

číst více

Markéta - spirals

Markéta - spirals

Jsem Markéta a pohyb mě doprovází od dětství, hlavně ten taneční. Dlouhou dobu jsem učila taneční a posilovací fitness lekce. Jsem fascinovaná pohybem, a vnímám ho jako nevyčerpatelný zdroj inspirace. Mateřství mi otevřelo další kapitolu k učení.

Nyní se hlavně věnuji tématu propojenosti psychiky, toho jak se cítíme a žijeme, a jak se to odráží v našem těle a pohybovém vzorci. Mym mottem je Tady a Teď. Uzemni se, nadechni se a vnimej.

Vlaďka - jóga, Pilates

Vlaďka - jóga, Pilates

Nejsem fyzioterapeutka a nemám ani lékařské vzdělání... A přesto můžu směle říct, že léčím - vlídným slovem a zdravým pohybovým návykem, ať už při lekcích Pilates nebo jógy. Pro někoho kombinace stylů cvičení, která nejde dohromady, mně naopak přijde, že se krásně doplňují. Na Pilates mám ráda, že se díky němu učíme vnímat své tělo, mít ho rádi a jednoduchou cestou si díky němu vypomůžeme od nejrůznějších pohybových problémů. Jóga mě celkově zklidnila, naučila mě správně dýchat, umět se zastavit a věnovat se vlastním myšlenkám a relaxaci.

123

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.