Naše lektorky

Gabriela - jóga

Gabriela - jóga

Na cestu jógy jsem se vydala před více než 17 lety a přestože jsem ji zpočátku viděla pouze jako fyzické cvičení, velmi brzy jsem začala vnímat její účinky také na moji duševní pohodu. Praktikování jógy mi pomáhalo kompenzovat mé stresové a psychicky náročné zaměstnání. Léta jsem cvičila jógu pro svoji radost, vždy mi dělala dobře jak na těle, tak na duši. Až po čase jsem došla k bodu, kdy se mi zalíbila myšlenka, že bych tuhle radost mohla předávat i dalším lidem a tak jsem jógu začala i sama učit. Mám za sebou školu jógy pro lektory v Karma yoga studiu, kurz jin jógy pro učitele a několik výjezdů za jógou do Thajska a na Bali. Neustále jsem a vždy budu na cestě a svou jógovou praxi stále dál prohlubuji. Momentálně mě čeká podzimní kurz prana vashya jógy. 

číst více

Martina  - jóga

Martina - jóga

Jsem od mala sportovně založená a velmi mě baví pohyb, na základní škole jsem reprezentovala školu ve volejbalu a atletice, později jsem se věnovala tenisu, basketbalu a nakonec se vrátila k rekreačnímu volejbalu. Při studiích na VŠ jsem měla možnost navštívit své první lekce jógy, které absolutně změnily můj svět. Jóga mi dává smysl, naplnění, radost i klid a díky tomu, že znám pozitiva účinků jógy na lidského jedince (tedy sama na sobě), předávám její kouzlo dál :).

Lekce mám spojené vždy s příjemným protažením, dokážu se napojit na kolektiv, který se sejde na hodině a přizpůsobovat tak lekce aktuálním potřebám. Zaměřuji se na Hatha jógu, ale díky své praxi a zkušenostem, umím předat skupině i silovější Power jógu nebo Vinyasa flow. 

Vnímám svou cestu jógy jako nekonečnou, protože je vždy co nového se naučit a poznat, vzdělávám se průběžně ať už samostudiem, na lekcích nebo seminářích.

Helča - orientální tance

Helča - orientální tance

Jmenuji se Helča a orientální tanec jsem objevila ve Francii, kde jsem měla příležitost se několik let učit od místních a hlavně zahraničních lektorů z Egypta, odkud tanec pochází.  Momentálně se věnuji vystupováním a výukou tance. Mám za sebou vítězství na festivalech orientálního tance v Lyonu, Bordeaux, na severu Francie, nebo také i 3. místo na festivalu Orient Empire na Ukrajině.

Neustále se vzdělávám, momentálně ve fyzioterapii metody DNS, abych mohla mým studentům nabídnout co nejosobnější a nejpřesnější pohled na pohyb a na orientální tanec. Největší odměnou je pro mě vidět pokrok studentů.

číst více

Pavlína - jóga

Pavlína - jóga

Každý člověk ke kvalitnímu životu potřebuje pevné zdravé tělo a klidnou mysl, která je otevřená k přijímání nového. A přesně tohle spojení pro mě představuje jóga. Vtažení do přítomného okamžiku, učení se trpělivosti a neustálé posouvání našich možností kupředu, pozvolna ale jistě. S jógou jsem poprvé začala asi před 7 lety a po absolvování lektorského kurzu je mi radostí tento skvělý pocit, který mně samotné přináší, předávat dále. Motto: Všechno má svůj čas... i důvod

Šárka

Šárka

Pocházím z Jablonce nad Nisou a sportu se věnuji od dětství. 12 let jsem navštěvovala školu scénického a baletního tance a v mých lekcích se tak načerpané zkušenosti odráží propojením posilování, boxu a právě i tance.

123

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.