Naše lektorky

Martina  - jóga

Martina - jóga

Jsem od mala sportovně založená a velmi mě baví pohyb, na základní škole jsem reprezentovala školu ve volejbalu a atletice, později jsem se věnovala tenisu, basketbalu a nakonec se vrátila k rekreačnímu volejbalu. Při studiích na VŠ jsem měla možnost navštívit své první lekce jógy, které absolutně změnily můj svět. Jóga mi dává smysl, naplnění, radost i klid a díky tomu, že znám pozitiva účinků jógy na lidského jedince (tedy sama na sobě), předávám její kouzlo dál :).

Lekce mám spojené vždy s příjemným protažením, dokážu se napojit na kolektiv, který se sejde na hodině a přizpůsobovat tak lekce aktuálním potřebám. Zaměřuji se na Hatha jógu, ale díky své praxi a zkušenostem, umím předat skupině i silovější Power jógu nebo Vinyasa flow. 

Vnímám svou cestu jógy jako nekonečnou, protože je vždy co nového se naučit a poznat, vzdělávám se průběžně ať už samostudiem, na lekcích nebo seminářích.

Pavlína - jóga

Pavlína - jóga

Každý člověk ke kvalitnímu životu potřebuje pevné zdravé tělo a klidnou mysl, která je otevřená k přijímání nového. A přesně tohle spojení pro mě představuje jóga. Vtažení do přítomného okamžiku, učení se trpělivosti a neustálé posouvání našich možností kupředu, pozvolna ale jistě. S jógou jsem poprvé začala asi před 7 lety a po absolvování lektorského kurzu je mi radostí tento skvělý pocit, který mně samotné přináší, předávat dále. Motto: Všechno má svůj čas... i důvod

Jana - posilování, body mind

V životě mě těší a naplňuje kolektivní sport, hudba, cestovaní, tanec. Mám ráda  kvalitní zdravou stravu i pití. Jsem tak trochu "živel", což se někdy projeví i na cvičení. Zaměřuji se na tréninky Body&mind, tj. komplexní posílení celého těla + zaměření na cílené partie. Důležité pro mě je nejen korektní provedení cviků a dýchání, ale i dělat věci s úsměvem a zábavně, abychom všechny odcházely z lekcí s dobrým pocitem z plného nasazení, ale i optimistické a happy. Těším se na Vás!

Johanka - recepce

Johanka - recepce

Johanka je nejmladším členem našeho týmu, studuje ekonomku a navzdory svému mládí oplývá až nevídáným smyslem pro řád. Je to zodpovědná dušička, umí dospělým kultivovaně sdělit a obhájit svůj názor . Je čestná a pravdomluvná, pro své okolí mnohdy vzorem. Cítíte samou chválu? Ona taková skutečně je :).

Daniela - recepce

Daniela - recepce

Daniela pochází z Peru, v Praze studuje ekonomii, její úsměv je nakažlivý a její schopnost naučit se cizí jazyk obdivuhodná. Po dvou letech v Čechách jak když bičem mrská .  Svá příjmení jí prosím říkejte zřetelně, ta přeci jen ve slovnících nejsou :).

P.S. jeden rok z těch dvou strávila v Ostravě :). Tím obdiv nabývá rozměru!!

123

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.