Dechovka - dýchej funkčně

Tří hodinový workshop DECHOVKA nabitý informacemi, ale především praxí pro ty z Vás, které chcete opravdu pohnout s tím, jak se cítíte u sebe uvnitř - v těle i na duši. Prostřednictvím čarovné dechové chemie, kterou máte k dispozici každý den, 24/7 a zadarmo :)

Je takovým obecným zvykem dýchání spojovat primárně s kyslíkem, tedy O2. Naučíme se jak dýchat, aby byl skutečně hemoglobinem uvolňován v cílových tkáních (konec studených rukou a nohou :). Povíme si o dechové míře, aneb v jakém rozsahu dýchat, aby právě kyslík nebyl pouze plyn, který frčí krví, aniž by ho tělo použilo pro prosperitu buněk. Povíme si o zázračném CO2 - oxidu uhličitém, který hraje snad ještě významnější roli v celém procesu dýchání. A velikánské wáááu se naučíme o objevu, který v roce 98 získal Nobelovu cenu - je jím NO, neboli oxid dusnatý.

Zkrátka dýchání je dnes pro západní holku věda, uměly jsme to s příchodem na svět a pak všechno to NAŠE CHCI, MUSÍM, NESMÍM, NESTÍHÁM  nás to pomalu odnaučilo.

Na workshopu budeme propojovat techniky klasické pranajámy a programu Oxygen Advantage, Patricka Mc Keowna, který je vhodný i pro lidi dušné, astmatiky a alergiky.

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.