Naše lektorky

Eva Oniščenko - jóga

Eva Oniščenko - jóga

Lásku k józe jsem objevila v roce 2015. Již před tím jsem měla malé zkušenosti, ale teprve až v tuto chvíli mě jóga zaujala, nadchla a změnila můj dosavadní nudný život. S láskou v srdci říkám: 
Jóga mi změnila život, pojď zkusit co udělá s tebou!
Pro mě je jóga krásná cesta poznání sebe sama. A to, co mě té cestě nesmírně baví, těší, je být vám průvodcem vaším poznáním.
S láskou a úctou. Eva

Kateřina Zárubová - gravid jóga, hatha jóga, přepdorodní příprava

Kateřina Zárubová - gravid jóga, hatha jóga, přepdorodní příprava

Vystudovala jsem obor porodní asistentka ve Zlíně a jsou mámou dvou veselých rošťáků. Mým koníčkem je pohyb jako takový - od chůze, přes tanec až po jógu. Při míjení knihkupectví musím zrychlit krok a odvrátit zrak, stejně tak občas odolávám vůni linoucí se z kavárny.

Kouzlo jógy jsem objevila náhodou. Po vyzkoušení pár lekcí Hathy a blahodárných účinků na mé tělo i mysl jsem velmi brzy nadšeně pronikala do tajů jógy na instruktorském kurzu. Třešničkou na dortu se pro mě stal pobyt v Indii, kde jsem zakusila poprvé sílu ajurvédy.
 

číst více

Anna Macháčková - pilátes

Anna Macháčková - pilátes

"Mou celoživotní vášní je sport. V dospívání jsem se věnovala sportovnímu cheerleadingu, který však mnoho neprospíval mým zádům, a postupně se začaly projevovat mé dlouhodobé problémy spojené s krční páteří, které mi způsobovaly časté migrény, a také problémy se skoliózou. Přes občasné návštěvy fitness center a domácímu posilování s vlastní vahou jsem se postupem času dostala až k Pilates, díky kterému jsem si dokázala znatelně posílit střed těla a vyváženě posílit zádové svalstvo. Pilates mi pomohlo začít více vnímat své tělo a zmírnit své dosavadní zdravotní indispozice, a tak ho doporučuji všem, kteří mají nejrůznější pohybové problémy. Jsem nejenom certifikovanou instruktorkou Pilates, ale také Spinningu. Cyklistika je mou další velkou vášní, a přes jízdy na horském kole jsem postupně přesedlala k silniční cyklistice, tedy v sezóně jsem stále v sedle. A pokud ne, tak zrovna objevuji krásy nejen u nás, ale i ve světě, a nebo odpočívám u šicího stroje a tvořím návrhy oděvů.

V Samatě vedu lekce Pilates Matwork a Pilates pro zdravá záda."

Shivangi Dave - jóga

Shivangi Dave - jóga

123

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.