Naše lektorky

Renáta Jamborová Nováková - jóga, meditace, koučing

Renáta Jamborová Nováková - jóga, meditace, koučing

Renátu znám nejdéle  ze všech úžasných žen, s kterými spolupracuji a její působení v Samatě je pro mě obrovským štěstím.

Kdysi jsme spolu začínaly jedním ze základních kurzů jógy, který byl u nás dostupný a následně jsme „v jedné lavici" strávily dva roky studia jógy na pražském FTVS.

Renáta je spojením křehkosti a síly zároveň. Je pravděpodobně nejvíce spirituálně založenou instruktorkou, kterou v Samatě potkáte. A v čem tedy  tkví její ohromný přínos do lekcí? 

Jsou to její životní zkušenosti -  všechno co na své životní cestě prožívá do těch lekcí promítne. Renča inkasovala několik zásadních ran od života a jako jedna z mála lidí co znám si nevytvořila tvrdou krustu, ani bezbranně nezměkla. Naopak si bere ze všeho velké ponaučení, jak houbička vstřebává nabité zkušenosti a pak je úročí.

Především si ale přese všechno v sobě zachovala neskutečnou dávku pokory k životu, nezanevřela a klid z ní sálá už na dálku.

Renáta vás bude provázet čakrovou jógou, šamanskými meditacemi, rituály zosobňujícícmi ženskost a sílu zrození. 

Je mi nesmírnou ctí, že se Renča stala součástí Samaty!

Tereza Uhrová - pilates

Tereza Uhrová - pilates

Jmenuji se Tereza a jsem instruktorkou pilates. Pilates je pro mne cestou vědomého pohybu, vnímání sebe sama a svého těla a především cesta k životní vyváženosti – balance in life. Jakožto blíženec jsem neustále v pohybu. Svůj čas dělím mezi svou rodinu - hlavně svou 8mi letou dcerku, přátele a sport. Mám ráda volejbal, kolo, lyže, turistiku.

Ovšem na podložce jsem tu vždy sama pro sebe a především pro Vás.

Pokaždé, když po hodině pilates odcházím ze studia, vykračuji si s úsměvem na tváři. Cestou mě provází dva pocity, které bych nejlépe vyjádřila těmito slovy: vděčnost a radost.

Vděčnost za to, že jsme udělali něco pro nás, naše těla a sami sebe.
Vděčnost, že se můžeme neustále zlepšovat a pracovat na sobě.
Vděčnost hlavně za Vás a Vaši přízeň a nová přátelství.
Radost z pohybu už jen vše umocňuje.

číst více

Shivangi Dave - jóga

Shivangi Dave - jóga

123

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.